Drukuj

Strategia rozwoju miasta

niedziela, 10 kwiecień 2016 19:46

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Garwolinie? Zależy Ci na tym, żeby miasto odpowiadało na Twoje potrzeby? Chcesz powiedzieć co jest dla Ciebie ważne?

Klub radnych Teraz Garwolin zaprasza do udziału w pracach nad „Strategią Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2016-2023”. Zachęcamy, aby każda osoba mająca swoje pomysły, opinie i wskazówki dotyczące rozwoju naszego miasta wzięła aktywny udział w pracach nad dokumentem, który będzie wyznaczał dalsze kierunki rozwoju, określi wizję, misję i cele strategiczne na najbliższe lata, stworzy większe perspektywy i możliwości pozyskania środków unijnych. Państwa sugestie wraz z wynikami badań i analiz stanowić będą istotny wkład w opracowanie Strategii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ww. przedsięwzięciu poprzez wypełnienie ankiet dotyczących wskazania mocnych i słabych stron rozwoju oraz szans i zagrożeń (ankieta SWOT) oraz preferowanych kierunków rozwoju miasta (ankieta KIERUNKI ROZWOJU). 

Wasz głos jest niezwykle ważny, ponieważ to Wy jesteście adresatami zapisów Strategii.

Zapraszamy także do uczestnictwa w kolejnych etapach konsultacji społecznych, debacie społecznej nad projektem strategii, o których będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

 

 

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.