Drukuj

II Spartakiada Przedszkolaków

niedziela, 12 czerwiec 2016 17:49

Ponad 250 przedszkolaków już po raz drugi wykazało się świetną kondycją i rewelacyjną sprawnością fizyczną. Za nami organizowana przez Centrum Sportu i Kultury i Urząd Miasta Garwolin II Spartakiada Przedszkolaków, której celem było przede wszystkim rozwijanie sprawności ruchowej, promowanie kultury fizycznej oraz integracja dzieci.

                                                                              

Zawody rozpoczęły się od oficjalnego wniesienia flagi olimpijskiej oraz symbolicznego znicza olimpijskiego. Uroczystego otwarcie olimpiady dokonały dzieci w towarzystwie przewodniczącego Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Marka Łagowskiego oraz sekretarza miasta Cezarego Tudka. Emocjonująca zabawa sportowa, postawy fair play i ogromna wola walki towarzyszyły wszystkim bez wyjątku. Było to wydarzenie sportowe, w którym każda drużyna pokazała, że stać ją na wiele. W tych zawodach każdy był zwycięzcą, bez względu na wynik czy osiągnięty rezultat a sportowe emocje udzielały się również tym, którzy z trybun energicznie kibicowali i wspierali uczestników okrzykami i oklaskami zagrzewającymi do walki.

 

 zdjęcia zaczerpnięte z materiałów prasowych

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.