Inwestycje drogowe 2015-2018

czwartek, 13 wrzesień 2018 12:12

Dobiegająca końca kadencja Rady Miasta obfitowała w bardzo dużą ilość inwestycji miejskich. Priorytetem od początku kadencji była budowa i remont dróg. Na ten cel wydatkowano łącznie ponad 10 mln złotych. Nowe odcinki dróg i chodniki były wykonane we wszystkich okręgach miasta z zachowaniem proporcjonalności, co obrazuje załączona mapa inwestycyjna.

Kwota wydatkowanych środków jest w przeliczeniu na jeden rok budżetowy kadencji wyższa od hipotetycznych kwot, o których mówi się przed wyborami samorządowymi na obszarze całego kraju. Po uwzględnieniu wszystkich samorządów w Polsce średnia kwota jaka przypada na jeden samorząd to 300 tys zł na rok. Garwolin wydał 2,5 mln na rok! Podobną kwotę przeznaczymy na drogi w mieście w nowej kadencji. Jesteśmy skuteczni i konsekwentni w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na ten cel. Dokonamy tego dzięki doświadczeniu i determinacji.

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.